Pokazy Samby, Pokazy Tańca, Samba Extrema, Bachata, Salsa, Led, Carmen Miranda, Show, Tancerki
Pokazy Samby, Latino, Led, Salsa, Bachata, Samba Extrema
Pokazy Samby, Tancerki Samby, Samba Extrema
Pokazy Samby, Latino, Led, Salsa, Bachata, Samba Extrema
Pokazy Samby, Latino, Led, Salsa, Bachata, Samba Extrema
20 listopada 2022

Jak zamówić pokaz taneczny?

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Nie każdy ma doświadczenie w zamawianiu atrakcji na imprezy. I nie musi :) Podzielimy się z Wami naszym doświadczeniem.

 

Jesteśmy po to, aby Was wesprzeć już na etapie zamawiania pokazu. Podczas rozmowy opowiemy o możliwościach, repertuarze i doradzimy najlepiej jak potrafimy - zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, charakterem imprezy i budżetem. A tymczasem odpowiemy na kilka najczęściej zadawanych pytań.

 

Skąd jesteście? Czy dojeżdżacie do… (dowolna nazwa miejscowości)? 

Pracujemy na terenie całej Polski i dojeżdżamy do Waszych miejscowości. Jesteśmy z centralnej Polski - z Łodzi, dzięki czemu wszędzie mamy stosunkowo blisko. Należy jednak pamiętać o pozostających po stronie Zamawiającego kosztach dojazdu oraz ewentualnym zapewnieniu noclegu dla tancerek, jeśli podróż jest wyjątkowo daleka.

 

Jakie pokazy oferujecie?

Specjalizujemy się w stylach brazylijskich i latynoskich. W naszym repertuarze znajduje się ponad 20 wyjątkowych, perfekcyjnie dopracowanych pokazów, w stylach takich jak; Samba brazylijska, Funk brazylijski, Salsa, Bachata, Capoeira oraz pokazy łączące kilka stylów m.in. Brasil Saias, Carmen Miranda Show, Butterfly Led Show.

 

Jakie macie kostiumy do tańca?

Większość naszych kostiumów pochodzi z Atelier Klaudii Pomorskiej (właścicielki Samba Extrema). Do każdego pokazu mamy inne, zaskakujące kostiumy. Dbamy o to, aby nasze stroje były wyjątkowe, piękne i niezwykle zjawiskowe. Zdjęcia naszych stylizacji są dostępne na social mediach. Chętnie opowiemy bardziej szczegółowo podczas rozmowy.

 

Ile kosztuje pokaz?

Cena zależna jest od ilości wyjść tanecznych oraz liczby występujących tancerek. Ceny rozpoczynają się od 900zł/pokaz.

 

Na ile przed planowaną imprezą zamówić pokaz taneczny?

Im wcześniej, tym lepiej :) Jeśli znacie datę i miejsce (wystarczy nazwa miejscowości) swojego eventu to jest to dobry moment na kontakt z nami i zarezerwowanie terminu. Szczegóły pokazu możemy ustalić nieco później. Serce nam pęka, kiedy musimy odmówić Wam pokazu ze względu na brak terminu.

 

Jak zamówić pokaz?

Wystarczy zadzwonić (+48 511 760 095) lub napisać na pokaz@sambaextrema.com i zarezerwować termin. Opowiedzcie nam o swojej planowanej imprezie i wybierzcie pokaz z przedstawionego repertuaru. 

Po rozmowie telefonicznej i ustaleniu podstawowych informacji otrzymacie umowę oraz nr konta firmowego do wpłaty zadatku. Wystawiamy również faktury.

 

Pokaz zamówiony, umowa podpisana. Co dalej?

Upewnijcie się, że w miejscu pokazu znajduje się zamykane na klucz pomieszczenie, w którym tancerki będą mogły przygotować się do pokazu oraz pozostawić swoje rzeczy. 

Sprawdźcie również czy wymiary sceny/parkietu są wystarczające do wykonania wybranego show.

 

Organizujemy normalne przyjęcie w restauracji. Nie będzie sceny. Czy scena to warunek konieczny?

Absolutnie nie! :) W większości restauracji i hoteli nie ma scen przystosowanych do tańca. Zdecydowanie wystarczy nam równa podłoga (parkiet, panele, płytki). Jednak, ze względu na ryzyko kontuzji nie możemy wykonać pokazów tanecznych na dywanie (lub wykładzinie dywanowej) i trawie.

 

Czy o czymś jeszcze powinniśmy pamiętać?

Nie. :) Zajmiemy się wszystkim związanym z pokazem, tak abyście mogli cieszyć się przygotowaniami imprezy i samą zabawą podczas niej. 

Jeśli jednak pojawią się jakiekolwiek pytania czy wątpliwości to odpowiemy na nie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Poznaj nas lepiej:

Lekcje Samby Indywidualne Lekcje Tańca Kurs Samby Pierwszy Taniec