Pokazy Samby, Pokazy Tańca, Samba Extrema, Bachata, Salsa, Led, Carmen Miranda, Show, Tancerki
Pokazy Samby, Latino, Led, Salsa, Bachata, Samba Extrema
Pokazy Samby, Tancerki Samby, Samba Extrema
Pokazy Samby, Latino, Led, Salsa, Bachata, Samba Extrema
Pokazy Samby, Latino, Led, Salsa, Bachata, Samba Extrema
06 czerwca 2022

Pokazy Samby i animacje taneczne 
jako atrakcje na wesele. 

 

 

Doskonale wiemy, jak ważny dla Państwa Młodych jest dzień ślubu i wesela. Dlatego, z ogromną przyjemnością, pełnym profesjonalizmem i odpowiedzialnością występujemy na weselach. Nasze pokazy i animacje taneczne zostają w pamięci Młodych i ich Gości przez lata. Z wieloma naszymi Parami bądź gośćmi weselnymi mamy przyjemność 'spotykać się' regularnie podczas ich rodzinnych uroczystości, a przy tym nadal zaskakiwać pokazami.

 

Dlaczego Samba jest świetnym wyborem na Wesele?

Przede wszystkim dlatego, że zapewnia efekt Wow i zostaje w pamięci gości na długo! Ponadto, nasze pokazy są eleganckie, podane z klasą i wyczuciem, dzięki czemu są odpowiednie dla każdej grupy wiekowej. Poza Sambą Brazylijską best sellerem weselnym jest piękny i hipnotyzujący pokaz Butterfly Led Show. Uwielbiany przez dorosłych odbiorców i wychwalany przez dzieci!

 

Poza tradycyjnymi formami pokazów, naszymi specjalnościami są również pokazy niespodziankowe. Zjawiamy się niepostrzeżenie i aż do samego pokazu utrzymujemy nasze show w tajemnicy. Niezwykłym show (i życzeniami) zaskakujemy osobę/osoby, dla których jest ona dedykowana - uwielbiamy ten First Look i zachwyt publiczności!

 

Animacje taneczne - prowadzone przez wesołe i profesjonalne tancerki zapewniają wspólną zabawę, naukę prostych kroków w świetnej atmosferze i ogrom wspomnień. Dzięki temu nawet na niewielkich uroczystościach parkiet jest pełen a Młodzi oraz goście zadowoleni i roześmiani. 

 

Dodatkowo prowadzimy dla Was taneczne Wieczory Panieńskie oraz naukę Pierwszego Tańca (na terenie Łodzi).

 

 

 

 

 

 

Poznaj nas lepiej:

Lekcje Samby Indywidualne Lekcje Tańca Kurs Samby Pierwszy Taniec