Samba Extrema - Tancerki Samby - Pokazy i animacje | Samba Latino Led

Gdzie tańczymy?

imprezy firmowe | wesela | urodziny | jubileusze | przyjęcia prywatne

programy telewizyjne | teledyski | bankiety | festiwale | imprezy klubowe | bale charytatywne

Samba Brazylijska - Porta Bandeira

Samba Brazylijska w karnawałowej odsłonie

Samba Brazylijska - Passista Style

Samba & Capoeira

Samba brazylijska w formie Parady

Pokaz rozpoczyna tancerka z flagą. Następnie, na scenie pojawiają się kolejne Sambistki tworząc niezwykłe karnawałowe widowisko. Wymaga min. 5 tancerek.

 

Video

Nasz Best Seller! Najbardziej popularna i widowiskowa odsłona Samby. Tancerki w pięknych, karnawałowych kostiumach z piórami. Ten pokaz gwarantuje efekt Wow!

 

Video

Niesamowity pokaz wprost ze szkoły Samby w Rio de Janeiro, w akompaniamencie brazylijskich bębnów. Piękne stylizacje, bogato zdobione sukienki i korony. Zachwycająca choreografia prezentująca umiejętności tancerek.

 

Video

Brazylijskie show dla Pań i Panów. Piękne tancerki, przystojni Capoeiriści. Ognisty taniec i widowisko akrobatyczne to idealne połączenie!

Parada karnawałowa ulicami Twojego miasta, przez środek klubu, sali balowej i innych. Fantanstyczna atrakcja do dużych eventów. 

Samba z Muzyką na żywo (Batucada)

Pokaz łączący choreografię i improwizację do muzyki na żywo - typowo brazylijskich bębnów. Niesamowita energia!

Pokaz niezwykle hipnotyzujący, wzbogacony kolorowymi skrzydłami Led. Subtelne, finezyjne ruchy łączą się z energetyczną eksplozją tańca tworząc niepowtarzalny klimat. Utwór został skomponowany specjalnie dla nas, nigdzie indziej nie można go usłyszeć. Show prezentowane przez 3 lub 4 tancerki - wymagany parkiet min. 12m szerokości x 6m głębokości oraz 3,5m wysokości pomieszczenia.

 

Video

Pokaz kobiecy, elegancki i zmysłowy, ale i niezwykle zaskakujący. Podczas tego show zobaczycie Państwo zmysłową Bachatę Sensual, ale i tę widowiskową, egernetyczną wprost Dominicany. Dopracowana choreografia, piękne stylizacje i niesamowita muzyka. Ten pokaz zapada w pamięci na dłuuugo.

 

Video

Pokaz recitalowy - w stylu Carmen Mirandy, prekursorki Samby. Show niezwykle zabawne i figlarne. Ponadto, w pokazie pojawia się wystrzałowa Salsa przepełniona bogatymi footworkami! Kolorowe stroje i obfite „owocowe” nakrycia głowy wzmacniają odbiór show.   

 

Video

Fuzja Beyonce Style i Samby Brazylijskiej. Typowo kobiecy, energetyczny i lekko kokieteryjny. Tancerki wprowadzają uczestników imprezy w świat dobrze znanego hitu “Single Ladies”, jednak... w wersji brazylijskiej. Momentem kulminacyjnym pokazu jest niesamowicie szybka samba.

 

Video

Energetyczny, bardzo kobiecy i zdecydowanie dedykowany Panom pokaz. Show jest odważne i gorące, jednak podane jest ze smakiem i w dobrym guście.

Ladies Brasil

Bachata Inspired Ladies Show

Butterfly Led Show

Carmen Miranda Show

Baile Funk

REPERTUAR

OFERTA

Poznaj nas lepiej:

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.